دریافت فایل(پاورپوینت آموزش تدریس درس 15 و 16 مطالعات اجتماعی هشتم - عصر مغول و تیموری)

پاورپوینت فصل 15 و 16 مطالعات اجتماعی هشتم,دانلود پاورپوینت مطالعات اجتماعی هشتم فصل 15 و 16,پاورپوینت عصر مغول و تیموری مطالعات اجتماعی هشتم,پاورپوینت فصل 15 و 16 مطالعات اجتماعی هشتم متوسطه,پاورپوینت فصل 15 و 16 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم,پاورپوینت عصر مغول و تیموری کلاس هشتم,پاورپوینت مطالعات اجتماعی هشتم درس عصر مغول و تیموری,پاورپوینت تدریس درس عصر مغول و تیموری مطالعات اجتماعی هشتمپاورپوینت آموزش تدریس درس 15 و 16 مطالعات اجتماعی هشتم - عصر مغول و تیموری|42092755|didi-goftam|
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت آموزش تدریس درس 15 و 16 مطالعات اجتماعی هشتم - عصر مغول و تیموری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات17حجم304/543 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 17 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

امپراتوری تیموری یا امپراتوری گورکانی (۷۵۰ – ۸۸۶ خورشیدی /۱۳۷۰–۱۵۰۶ م) دودمانی ترک‌تبار با فرهنگی ایرانی بود. بنیان‌گذار این دودمان امیر تیمور بود که ادعا می‌کرد نسبش به چنگیز خان می‌رسد و در قبیلهٔ برلاس که کنفدراسیونی از مغولان کوچ‌رو بود به دنیا آمد.


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس تصویری درس 15 و 16 مطالعات اجتماعی هشتم - عصر مغول و تیموری به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 17 اسلاید می پردازد. شما والدین محترم و معلمین عزیز می توانید برای آموزش هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاوپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده ، استفاده کنید.


"

مطالب دیگر:
📎استفاده از میکروارگانیسم ها در استخراج طلا📎استفاده ازالگوريتم مورچگان براي بهينه‌سازي📎استفاده ازالگوريتمهای الهام گرفته از کلونی مورچه ها📎استقرار برنامه های کاربردی مبتنی بر مولفه در محیط های توزیع شده📎استنتاج در منطق رتبه اول هوش مصنوعي📎استئــو آرتــریت یا فرسودگی غضروف📎استئوپروز📎اسکولیوز📎اسکیزوفرنی📎اسكيزوفرني روان گسيختگي📎اسلایدهای هنر مذاکره📎اسلايد آموزشي استاندار شماره 5 حسابداري ايران📎اسلايدهاي آموزشي استانداردهاي حسابداري ايران📎اسلوب معادله📎اسید لاکتیک و کاربرد آن در ورزش📎اسیدها و خواص آنها📎اسيد فوليك📎اشتباهات راهبردي در برنامه ريزي توسعه روستا طي دو دهه اخير📎اشتغالزايي در حوزه فناوري اطلاعات📎اشعه ماوراء بنفش📎اشکال دارویی و محاسبات دوزاژ دارویی📎اشکال دارویی📎اشکالات تغذیه ای📎اشکالات فنی و ساختاری در نشریات علوم پزشکی کشور📎اشنایی با J2EE